WD Red SN700 SSD WDS100T1R0C 1TB

Bedste pris
Stabil pris
1.192kr
3.489 krSPAR 66%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

WD Red SN700 1TB NVMe SSD giver dig hurtig og effektiv lagring med M.2 formfaktor og PCIe 3.0 x4 interface. Ideel til NAS-systemer, optimerer den datahåndtering og øger ydeevnen. Perfekt til krævende brugere, der har brug for pålidelig lagring.

WD Red SN700 SSD WDS100T1R0C 1TB koster lige nu 1.192 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.192 kr (16. april 2026) og 1.192 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.192 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Red SN700 SSD WDS100T1R0C 1TB M.2 PCI Express 3.0 x4 (NVMe)
1.192 kr
Total: 1.192 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sn700 1tb Ssd M.2 Pcie 3.0
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sn700 1tb Ssd M.2 Pcie 3.0
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Red SN700 NAS SSD 1TB PCIe 3.0
2.795 kr
+ fri fragt
Total: 2.795 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital Red Sn700 1 Tb M.2 Pci
3.489 kr
+ fri fragt
Total: 3.489 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske