WD Red SA500 WDS200T1R0B

4.8 (547 anmeldelser)
WD Red SA500 WDS200T1R0B
Bedste pris
Stabil pris
2.203kr
5.369 krSPAR 59%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

WD Red SA500 NAS SSD er designet til at forbedre ydeevnen i NAS-systemer. Med en lagerkapacitet på 2TB og en læsehastighed på 560 MB/s er den ideel til effektiv datahåndtering og backup. Kompakt M.2 2280 formfaktor passer perfekt til krævende lagringsmiljøer.

WD Red SA500 WDS200T1R0B koster lige nu 2.203 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.203 kr (16. april 2026) og 2.203 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.203 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Red SA500 NAS SSD 2TB SATA-600
2.203 kr
+ fri fragt
Total: 2.203 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Red SA500 Solid state-drev WDS200T1R0B 2TB M.2 Serial ATA-600
2.372 kr
Total: 2.372 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sa500 2tb Ssd M.2 Sata 6.0 Gbit/s
3.749 kr
Total: 3.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sa500 2tb Ssd M.2 Sata 6.0 Gbit/s, Série Ata Iii
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital Red SSD SA500 NAS 2TB M.2
5.369 kr
+ fri fragt
Total: 5.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske