WD Red SA500 NAS SSD 4TB

4.8 (550 anmeldelser)
WD Red SA500 NAS SSD 4TB
Bedste pris
Stabil pris
2.699kr
11.249 krSPAR 76%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

WD Red SA500 NAS SSD på 4TB er ideel til NAS-servere, med en imponerende læsehastighed på 560 MB/s og skriven 520 MB/s. Denne pålidelige 2,5" SSD sikrer høj ydeevne og holdbarhed til dine datalagringsbehov.

WD Red SA500 NAS SSD 4TB koster lige nu 2.699 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.699 kr (17. april 2026) og 2.699 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.699 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD Red SA500 SSD 4TB 2.5 Zoll SATA Interne Solid-State-Drive
2.699 kr
+ fri fragt
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Red SA500 SSD WDS400T2R0A 4TB 2.5" Serial ATA-600
3.968 kr
Total: 3.968 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Red SA500 NAS SSD 4TB SATA-600
5.544 kr
+ fri fragt
Total: 5.544 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
SanDisk WD Red SA500 NAS SSD 4TB
7.524 kr
Total: 7.524 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sa500 4tb Ssd 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
9.374 kr
Total: 9.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sa500 4tb Ssd 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
11.249 kr
Total: 11.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske