WD Red SA500 2.5" SSD 1TB

Bedste pris
Stabil pris
1.290kr
3.889 krSPAR 67%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

WD Red SA500 2.5" SSD på 1TB er designet til pålidelig lagring og hurtig dataadgang. Med SATA 3.0 og 3D NAND teknologi opnår du høj ydeevne til alle dine databehov.

WD Red SA500 2.5" SSD 1TB koster lige nu 1.290 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.290 kr (17. april 2026) og 1.290 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.290 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
WD Red SA500 2.5" SSD 1TB
1.290 kr
Total: 1.290 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Red SA500 NAS SSD 1TB SATA-600
1.940 kr
+ fri fragt
Total: 1.940 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Red SA500 SSD WDS100T1R0A 1TB 2.5" Serial ATA-600
2.031 kr
Total: 2.031 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sa500 1tb Ssd 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
2.249 kr
Total: 2.249 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Red Sa500 1tb Ssd 2,5 tommer Sata 6.0 Gbit/s
2.374 kr
Total: 2.374 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital Red Sa500 1 Tb 2.5" Serial
3.889 kr
+ fri fragt
Total: 3.889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske