WD Red Pro 22TB

4.3 (1 anmeldelse)
WD Red Pro 22TB
Bedste pris
Stabil pris
5.257kr
9.269 krSPAR 43%
hos Komplett DK
På lagerFri fragtLaveste

WD Red Pro 22TB harddisken er designet til NAS servere og tilbyder pålidelig ydeevne med en omdrejningshastighed på 7200 RPM. Med 512MB cache og tilslutning via SATA-600 sikrer denne harddisk hurtig dataadgang og er ideel til 24/7 drift.

WD Red Pro 22TB koster lige nu 5.257 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 5.257 kr (16. april 2026) og 5.257 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 5.257 kr hos Komplett DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Komplett DK favicon
Komplett DK
WD Red Pro NAS 22TB
5.257 kr
Total: 5.257 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Red Pro 22tb 3.5 tommer 7200r/min Sata 6.0 Gbit/s Hdd
5.499 kr
Total: 5.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Red Pro 22tb 3.5 tommer 7200r/min Sata 6.0 Gbit/s Hdd
7.499 kr
Total: 7.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Red Pro 22TB Harddisk
7.797 kr
+ fri fragt
Total: 7.797 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital 22TB RED PRO 512MB CMR 3.5IN
9.269 kr
+ fri fragt
Total: 9.269 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: WD
Kategori: Harddiske