WD Purple 2TB

Bedste pris
Stabil pris
724kr
1.624 krSPAR 55%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

WD Purple 2TB er en intern harddisk designet til overvågningssystemer og sikkerhedsinstallationer. Den understøtter pålidelig 24/7-drift og anvender CMR-teknologi, hvilket gør den velegnet til kontinuerlig videooptagelse. Med 3.5" formfaktor, SATA III-tilslutning og 64MB cache er den optimeret til brug i surveillance servere og NAS-løsninger.

WD Purple 2TB koster lige nu 724 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 724 kr (09. maj 2026) og 724 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 724 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD PURPLE WD23PURZ 2TB SATA III 35 64MB 175MBs Low Noise CMR
724 kr
+ fri fragt
Total: 724 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Purple Surveillance 2TB SATA 64MB
1.183 kr
Total: 1.183 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Purple 2TB Harddisk
1.367 kr
+ fri fragt
Total: 1.367 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
COMTEK favicon
COMTEK
WD Purple Surveillance Harddisk
1.540 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.589 kr
På lager
Leveringstid: New
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Purple 2tb 3.5 tommer 5400r/min Sata 6.0 Gbit/s Hdd
1.624 kr
Total: 1.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: WD