WD My Passport WDBPKJ0050BBK

4.7 (35 anmeldelser)

WD My Passport WDBPKJ0050BBK tilbyder 5TB sikker og bærbar datalagring. Med USB 3.2 Gen 1 forbindelse og 256-bit AES kryptering er dine data både hurtigt tilgængelige og godt beskyttet. Dens kompakte design gør det nemt at have med på farten.

WD My Passport WDBPKJ0050BBK koster lige nu 1.124 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 1.123 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.123 kr (25. april 2026) og 1.124 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.124 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 5tb Sort
1.124 kr
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD My Passport Harddisk WDBPKJ0050BBK 5TB USB 3.2 Gen 1
1.274 kr
Total: 1.274 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital My Passport Portable Hdd Black 5tb
1.360 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.400 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD My Passport 5TB Ekstern Harddisk
1.364 kr
+ fri fragt
Total: 1.364 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WD WD, 5 TB USB 3.0 Hard Drive, Black
1.378 kr
Total: 1.378 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
WD My Passport Ekstern HDD 5TB
1.390 kr
Total: 1.390 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 5tb Sort
1.519 kr
Total: 1.519 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD My Passport Harddisk WDBPKJ0050BBK 5TB USB 3.2 Gen 1
1.569 kr
+ fri fragt
Total: 1.569 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske
farve: Black, Blue, Orange, Red, White, Yellow
forbindelse: Thunderbolt, USB
kapacitet: 1 TB, 2 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB
type: Ekstern