WD My Passport for Mac WDBEJA0060BBL

Bedste pris
Stabil pris
1.565kr
2.669 krSPAR 41%
hos CompuMail DK
På lagerFri fragtLaveste

WD My Passport for Mac WDBEJA0060BBL er en ekstern, bærbar harddisk med 6TB kapacitet, designet til Mac-brugere. Den har hardwarebaseret 256-bit AES kryptering for ekstra datasikkerhed og tilsluttes via USB 3.2 Gen 1 med USB-C stikforbindelse. Det kompakte, blå metalskal gør den ideel til både rejser og daglig brug.

WD My Passport for Mac WDBEJA0060BBL koster lige nu 1.565 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.565 kr (09. maj 2026) og 1.565 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.565 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD My Passport for Mac Harddisk WDBEJA0060BBL 6TB USB 3.2 Gen 1
1.565 kr
Total: 1.565 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport Ultra 6tb Blå
1.936 kr
Total: 1.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD My Passport Ultra 6TB Ekstern Harddisk
2.145 kr
+ fri fragt
Total: 2.145 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital My Passport Ultra External
2.669 kr
+ fri fragt
Total: 2.669 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske