WD My Passport 1TB

4.8 (12 anmeldelser)
WD My Passport 1TB
Bedste pris
Stabil pris
671kr
1.029 krSPAR 35%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

WD My Passport 1TB er din pålidelige ledsager til dataopbevaring. Med USB 3.2 Gen 1 og 256-bit AES-kryptering beskytter den dine filer sikkert, mens det kompakte design gør den let at tage med overalt.

WD My Passport 1TB koster lige nu 671 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 671 kr (17. april 2026) og 671 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 671 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 1tb Sort
671 kr
Total: 671 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Western Digital My Passport ekstern harddisk 1 TB sort
759 kr
+ 79 kr fragt
Total: 838 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital My Passport Portable Hdd Black 1tb
800 kr
+ 40 kr fragt
Total: 840 kr
På lager
Leveringstid: 3-20 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD My Passport Harddisk WDBYVG0010BBK 1TB USB 3.2 Gen 1
803 kr
Total: 803 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Passport 1tb Sort
865 kr
Total: 865 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD My Passport 1TB Ekstern Harddisk
913 kr
+ 39 kr fragt
Total: 952 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD My Passport Harddisk WDBYVG0010BBK 1TB USB 3.2 Gen 1
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske
farve: Black, Blue, Gray, Orange, Red, White, Yellow
forbindelse: USB
kapacitet: 1 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB
type: Ekstern