WD My Book 8TB

4.4 (4 anmeldelser)
WD My Book 8TB
Bedste pris
Stabil pris
1.574kr
2.551 krSPAR 38%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

WD My Book 8TB ekstern harddisk er den ultimative løsning til opbevaring af store mængder data. Med USB 3.0 og 256-bit AES-kryptering tilbyder den hurtig og sikker dataoverførsel. Ideel til backup af fotos, videoer og dokumenter.

WD My Book 8TB koster lige nu 1.574 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.574 kr (17. april 2026) og 1.574 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.574 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Book 8tb Sort
1.574 kr
Total: 1.574 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Western Digital WD Elements ekstern harddisk 8 TB (3,5")
1.699 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.778 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
WD My BOOK Ekstern HDD 8TB
1.735 kr
Total: 1.735 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD My Book Harddisk WDBBGB0080HBK 8TB USB 3.0
2.014 kr
Total: 2.014 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD My Book 8TB Ekstern Harddisk
2.038 kr
+ fri fragt
Total: 2.038 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd My Book 8tb Sort
2.124 kr
Total: 2.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD My Book Harddisk WDBBGB0080HBK 8TB USB 3.0
2.369 kr
+ fri fragt
Total: 2.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WD My Book hårddisk 8 TB
2.551 kr
Total: 2.551 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske