WD Green SN3000 SSD 2TB

WD Green SN3000 SSD med 2TB kapacitet er designet til hurtig og pålidelig lagring. Med en overførselshastighed på op til 5000 MB/s, opgraderer du nemt din computers ydeevne. Den kompakte M.2 2280 formfaktor passer perfekt til moderne laptop og desktop konfigurationer.

WD Green SN3000 SSD 2TB koster lige nu 1.801 kr. En stigning på 1,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.779 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.779 kr (12. maj 2026) og 1.832 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.801 kr hos CompuMail DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Green SN3000 SSD WDS200T4G0E-00CPS0 2TB M.2
1.801 kr
Total: 1.801 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Green SN3000 SSD 2TB PCIe 4.0
1.832 kr
+ fri fragt
Total: 1.832 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD Green SN3000 NVMe SSD 2TB
2.699 kr
Total: 2.699 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Sandisk Sn3000 2.05 Tb M.2 Pci
2.919 kr
+ fri fragt
Total: 2.919 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Green Sn3000 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
3.124 kr
Total: 3.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Green Sn3000 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
3.436 kr
Total: 3.436 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske