WD Elements Portable WDBU6Y0050BBK

4.6 (18 anmeldelser)
WD Elements Portable WDBU6Y0050BBK
Bedste pris
Stabil pris
1.036kr
1.649 krSPAR 37%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

WD Elements Portable WDBU6Y0050BBK er en kompakt og pålidelig ekstern harddisk med 5TB kapacitet. Den giver dig effektiv opbevaring og sikkerhedskopiering af dine data via USB 3.0.

WD Elements Portable WDBU6Y0050BBK koster lige nu 1.036 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.036 kr (16. april 2026) og 1.036 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.036 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Portable 5tb Sort
1.036 kr
Total: 1.036 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Elements Portable Harddisk WDBU6Y0050BBK 5TB USB 3.0
1.261 kr
Total: 1.261 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Elements Portable U3 5TB Ekstern Harddisk
1.449 kr
+ fri fragt
Total: 1.449 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital Elements Portable Usb Type-a 3.0 5tb
1.480 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.520 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Western Digital Elements bærbar USB Type-A 3.0 5 TB
1.494 kr
Total: 1.494 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Portable 5tb Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD Elements Portable Harddisk WDBU6Y0050BBK 5TB USB 3.0
1.649 kr
+ fri fragt
Total: 1.649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Mobiltelefon covers
farve: Black, Red, Silver
forbindelse: USB
kapacitet: 500 GB, 750 GB, 1 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB, 6 TB, 12 TB, 14 TB
type: Ekstern