WD Elements Portable Harddisk 4TB

WD Elements Portable Harddisk tilbyder 4TB lagerplads i en kompakt og bærbar løsning. Med USB 3.0 tilslutning sikrer den hurtig dataoverførsel, perfekt til sikker opbevaring af billeder, videoer og dokumenter. Det enkle design gør den ideel til både hjemme- og kontorbrug.

WD Elements Portable Harddisk 4TB koster lige nu 999 kr. En stigning på 5,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 946 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 946 kr (17. april 2026) og 999 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 999 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Portable 4tb Sort
999 kr
Total: 999 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WD Elements Portable hårddisk 4 TB
1.164 kr
Total: 1.164 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Elements Portable Harddisk WDBU6Y0040BBK 4TB USB 3.0
1.198 kr
Total: 1.198 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Elements Portable U3 4TB Ekstern Harddisk
1.248 kr
+ fri fragt
Total: 1.248 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital Elements Portable Usb Type-a 3.0 4tb
1.290 kr
+ 40 kr fragt
Total: 1.330 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Western Digital WD Elements Portable ekstern harddisk 4 TB
1.379 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.458 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Portable 4tb Sort
1.499 kr
Total: 1.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital WD 4TB 2,5" USB 3,0
1.979 kr
+ fri fragt
Total: 1.979 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.6%

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske