WD Elements Portable Harddisk 2TB

Bedste pris
Stabil pris
647kr
939 krSPAR 31%
hos InkClub DK
På lagerFri fragtLaveste

WD Elements Portable Harddisk er perfekt til dig, der har brug for ekstra lagringsplads. Med 2TB kapacitet og USB 3.0 tilslutning får du hurtig og pålidelig dataoverførsel, uanset hvor du er.

WD Elements Portable Harddisk 2TB koster lige nu 647 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 647 kr (17. april 2026) og 647 kr (17. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 647 kr hos InkClub DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
InkClub DK favicon
InkClub DK
Western Digital WD Elements HDD Portable 2TB WDBU6Y0020BBK Modsvarer: N/A
647 kr
Total: 647 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Elements Portable Harddisk WDBU6Y0020BBK 2TB USB 3.0
828 kr
Total: 828 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WD Elements Portable hårddisk 2 TB
841 kr
Total: 841 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Western Digital Wd Elements 2tb Hdd Ekstern Harddisk
850 kr
+ 40 kr fragt
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital WD 2TB 2,5" USB
939 kr
+ fri fragt
Total: 939 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske
farve: Black, Orange, Red, Silver
forbindelse: USB
kapacitet: 1 TB, 2 TB, 3 TB, 4 TB, 5 TB
type: Ekstern