WD Elements Desktop Harddisk WDBWLG0180HBK 18TB

Bedste pris
Stabil pris
2.749kr
4.499 krSPAR 39%
hos Dustin DK
På lagerFri fragtLaveste

WD Elements Desktop er en ekstern harddisk med 18TB kapacitet, perfekt til opbevaring af store mængder data. Med USB 3.0 sikres høj overførselshastighed, hvilket gør den ideel til både hjemmebrug og kontor. Den kompakte og stilrene sorte enhed tilsluttes nemt med plug-and-play funktionalitet.

WD Elements Desktop Harddisk WDBWLG0180HBK 18TB koster lige nu 2.749 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.749 kr (15. april 2026) og 2.749 kr (15. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.749 kr hos Dustin DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Desktop 18tb Sort
2.749 kr
Total: 2.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Western Digital Elements ekstern harddisk 18 TB
3.499 kr
+ 109 kr fragt
Total: 3.608 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Elements Desktop Harddisk WDBWLG0180HBK 18TB USB 3.0
3.618 kr
Total: 3.618 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
WD Elements Desktop U3 18TB Ekstern Harddisk
3.838 kr
+ fri fragt
Total: 3.838 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
WD Elements 18 TB USB 3.0 – Ekstern harddisk til USB-tilslutning
3.914 kr
Total: 3.914 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD Elements Desktop Harddisk WDBWLG0180HBK 18TB USB 3.0
4.349 kr
+ fri fragt
Total: 4.349 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wd Elements Desktop 18tb Sort
4.499 kr
Total: 4.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Western Digital
Kategori: Harddiske