WD Blue SN5000 SSD WDS400T4B0E 4TB

Bedste pris
Stabil pris
3.049kr
8.124 krSPAR 62%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

WD Blue SN5000 SSD med 4TB lagerkapacitet tilbyder lynhurtig dataoverførsel via M.2 PCIe 4.0 x4. Med læse- og skrivehastigheder på henholdsvis 5500 MB/s og 5000 MB/s er det ideelt til krævende opgaver. Perfekt til gaming og professionel brug, hvor pålidelig høj ydeevne er afgørende.

WD Blue SN5000 SSD WDS400T4B0E 4TB koster lige nu 3.049 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.049 kr (16. april 2026) og 3.049 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.049 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Blue SN5000 SSD 4TB PCIe 4.0
3.049 kr
+ fri fragt
Total: 3.049 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD Blue SN5000 SSD WDS400T4B0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4
3.538 kr
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Western Digital Wd Blue Sn5000 Nvme 4 Tb M.2
4.859 kr
+ fri fragt
Total: 4.859 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Blue Sn5000 4tb M.2 Pcie 4.0
8.124 kr
Total: 8.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske