WD_Black SN850X SSD 8TB

WD_Black SN850X SSD leverer lynhurtige hastigheder med 7200 MB/s læsning og 6600 MB/s skrivning. Med 8TB lagerplads og NVMe 1.4 teknologi er det ideelt til krævende opgaver og gaming. M.2 2280 formatet sikrer let installation i kompatible enheder.

WD_Black SN850X SSD 8TB koster lige nu 8.749 kr. En stigning på 34,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 6.490 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 6.490 kr (16. april 2026) og 8.749 kr (26. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 8.749 kr hos Dustin DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn850x 8tb Ssd M.2 Pcie 4.0
8.749 kr
Total: 8.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Black SN850X SSD 8TB M.2 2280
10.041 kr
+ fri fragt
Total: 10.041 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD_BLACK SN850X SSD WDS800T2X0E 8TB M.2 PCI Express 4.0 x4
12.169 kr
+ fri fragt
Total: 12.169 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD Black SN850X NVMe SSD 8TB
18.790 kr
Total: 18.790 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn850x 8tb Ssd M.2 Pcie 4.0
21.874 kr
Total: 21.874 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske