WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS400T2X0E

Bedste pris
Stabil pris
2.549kr
6.624 krSPAR 62%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS400T2X0E er en intern SSD med 4TB kapacitet i M.2 2280-formfaktor. Den bruger PCIe 4.0 x4 (NVMe)-grænseflade og leverer ultrahurtige datahastigheder op til 7700 MBps læsning og 6600 MBps skrivning. SSD'en har en udholdenhed på 2400 TB og er velegnet til krævende opgaver som gaming og arbejdsbrug, hvor høj ydeevne og stor lagerplads er vigtig.

WD_BLACK SN850X NVMe SSD WDS400T2X0E koster lige nu 2.549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.549 kr (09. maj 2026) og 2.549 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.549 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
2er Pack WD_BLACK SN850X NVMe SSD 4TB M.2 2280 PCIe Gen4 Internes Solid-State-Module
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD Black SN850X NVMe SSD 4TB
3.990 kr
Total: 3.990 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD_BLACK SN850X NVMe SSD SSD WDS400T2X0E 4TB M.2 PCI Express 4.0 x4
4.079 kr
Total: 4.079 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Black SN850X SSD 4TB M.2 2280
4.502 kr
+ fri fragt
Total: 4.502 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn850x 4tb Ssd M.2 Pcie 4.0
6.624 kr
Total: 6.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske