WD_BLACK SN7100 SSD

4.8 (1 anmeldelse)
WD_BLACK SN7100 SSD
Bedste pris
Stabil pris
1.990kr
4.749 krSPAR 58%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

WD_BLACK SN7100 SSD tilbyder en lynhurtig oplevelse med en kapacitet på 2TB. Ideel til gaming og arbejdsopgaver, den understøtter PCIe 4.0 x4 for optimal ydelse.

WD_BLACK SN7100 SSD koster lige nu 1.990 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 8,7 % lavere end den højeste registrerede pris på 2.179 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.990 kr (28. maj 2026) og 2.179 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.990 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
SANDISK WD Black SN7100 SSD 2TB PCIe 4.0
1.990 kr
+ fri fragt
Total: 1.990 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
WD_BLACK SN7100 SSD WDS100T4X0E 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4
2.167 kr
Total: 2.167 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Sandisk WD Black SN7100 NVMe 2TB SSD
2.179 kr
Total: 2.179 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
WD_BLACK SN7100 SSD WDS100T4X0E 2TB M.2 PCI Express 4.0 x4
2.549 kr
+ fri fragt
Total: 2.549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn7100 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
2.624 kr
Total: 2.624 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Sandisk Black Sn7100 2tb Ssd M.2 Pcie 4.0
4.749 kr
Total: 4.749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Sandisk
Kategori: Harddiske