Wavin Ventiza PP60 dHRU-01

Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 er en kompakt ventilator med varmegenvinding, ideel til mindre rum. Den forbedrer luftkvaliteten og er perfekt til renoveringsprojekter, hvor plads er en begrænsning. Med en diameter på Ø160 mm sikrer den frisk luft uden at optage for meget plads i hjemmet eller på kontoret.

Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 koster lige nu 3.499 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.399 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.399 kr (13. juni 2026) og 3.719 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.499 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 varmengenvinding, Ø160 mm, hvid
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
LavprisEl favicon
LavprisEl
Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 varmengenvinding, Ø160 mm, hvid
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 ventilationsenhed, 160mm, 500mm lngde, hvid
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 varmengenvinding, Ø160 mm, hvid
3.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Greenline favicon
Greenline
Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 varmengenvinding, Ø160 mm, hvid
3.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Ventiza PP Ø160 dHRU60-01 ø160x500mm
4.288 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.367 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Ventiza PP60 dHRU-01 ventilator med varmegenvinding, Ø160 mm, hvid
4.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.9%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Udluftningsventilatorer