Wavin Tigris 3-vejs Fordelerrørssæt

Wavin Tigris 3-vejs fordelerrørssæt er en pålidelig løsning til dine VVS-behov. Sættet inkluderer 20x2 mm PEX kobling, ideelt til effektiv vandfordeling i gulvvarmesystemer. Perfekt til både nybyggeri og renovering.

Wavin Tigris 3-vejs Fordelerrørssæt koster lige nu 917 kr. En stigning på 4,7 % i forhold til den laveste registrerede pris på 876 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 876 kr (09. april 2026) og 917 kr (21. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 917 kr hos VVShjørnet.

Sammenlign priser

Bedste pris
VVShjørnet favicon
VVShjørnet
Wavin Tigris 3 huls ford.rør Ms WAVIN TIGRIS 3afg t/gulvvarme
917 kr
+ 78 kr fragt
Total: 995 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Tigris fordelerrrsst, 3/4 tomme, 3-vejs
923 kr
+ 39 kr fragt
Total: 962 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
3/4" X3 Rørsæt M/20X2 Mm Pex Kobl Sæt
934 kr
+ 72 kr fragt
Total: 1.006 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Tigris 3 huls fordelerrørsæt 3/4x3vejs. Inklusiv 20x2
1.178 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.257 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.8%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Ventilation