Wavin Sentio Udvidelsesmodul

Forøg din gulvvarmesystems kapacitet med Wavin Sentio udvidelsesmodul. Dette modul gør det muligt at tilføje op til 8 ekstra kredse, hvilket giver dig fuld kontrol og fleksibilitet i hjemmets varmesystem. Systemet kan let forbindes via styreenheden eller Sentio appen.

Wavin Sentio Udvidelsesmodul koster lige nu 611 kr. En stigning på 5,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 579 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 579 kr (03. juni 2026) og 634 kr (16. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 611 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Sentio udvidelses modul for 8 kredse
611 kr
+ 39 kr fragt
Total: 650 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Sentio udvidelsesmodul med 8 kredse
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sentio Udvidelses Modul 8 Kredse
686 kr
+ 72 kr fragt
Total: 758 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Sentio udvidelsesmodul, 8 kredse
800 kr
+ 79 kr fragt
Total: 879 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Sentio udvidelsesmodul til gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange
829 kr
+ 39 kr fragt
Total: 868 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Sentio udvidelsesmodul til 8 kredse
989 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.028 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Termostater