Wavin Sentio styreenhed

Wavin Sentio styreenhed gør det enkelt at regulere gulvvarmen i hjemmet. Systemet understøtter op til 8 kredse og kan udvides med funktioner som vejrkompensering. Den intuitive app gør det nemt at justere temperaturen efter behov.

Wavin Sentio styreenhed koster lige nu 1.939 kr. En stigning på 2,9 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.885 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.885 kr (02. juni 2026) og 1.939 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.939 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Sentio styreenhed, 8 kredse, 24V
1.939 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.978 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Sentio gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange
2.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Sentio gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sentio Styreenhed, 1-8 Kredse
2.328 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.367 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Sentio gulvvarme styring, trådløs, 8 udgange
2.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Sentio styreenhed 1-8 kredse. Med DK-stik
2.706 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.785 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
Wavin Sentio Styreenhed, 8 kredse, DK-stik
2.867 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.916 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.1%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Ventilation