Wavin Sentio Rumtermostat

Wavin Sentio trådløs rumtermostat gør det nemt at styre rumtemperaturen i hjemmet. Med indbygget infrarød gulvføler og tilhørende telestat sikrer systemet præcis regulering i rum med gulvvarme. Kompatibel med Wavin Sentio styreenhed for optimal komfort og kontrol.

Wavin Sentio Rumtermostat koster lige nu 1.069 kr. En stigning på 7,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 994 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 994 kr (31. marts 2026) og 1.069 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.069 kr hos WATTOO.DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Sentio trdls rumtermostat & telestat med IR gulvfler
1.069 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.108 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Sentio Rumtermost & Telestat, Ir Trådløs
1.182 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.221 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Sentio rumtermostat og telestat, IR trådløs
1.385 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.464 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Sentio trådløs rumtermostat med infrarød gulvføler og telestat, hvid
1.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 7.5%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Termostater