Wavin Sandfangsbrønd PVC 315x110 mm

Denne Wavin sandfangsbrønd i PVC er ideel til anvendelse i indkørsler eller som tagnedløbsbrønd. Med en kapacitet på 35 liter og indbygget vandlås sikrer den effektiv grovsortering af vand for blade, sten og jord. Dimensionerne 315x110 mm og en højde på 1675 mm gør den velegnet til forskellige installationer.

Wavin Sandfangsbrønd PVC 315x110 mm koster lige nu 889 kr. En stigning på 1,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 879 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 879 kr (18. juni 2026) og 1.170 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 889 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin PVC sandfangsbrønd med vandlås 315 x 110 mm 35 liter
889 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.388 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin sandfangsbrønd PVC m/vandlås, 35 liter, 315x110 mm
989 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.488 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Sandfangsbrnd PVC m. vandls 35 liter 315 x 110 mm
1.062 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.161 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PVC rendestensbrønd 315/110x1675mm, med vandlås, 35 ltr. sandfang
1.170 kr
+ 79 kr fragt
Total: 1.249 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin sandfangsbrønd PVC m/vandlås, 35 liter, 315x110 mm
1.599 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.098 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 1.1%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Udluftningsventilatorer