Wavin PVC forlænger t/200 mm tagnedløbsbrønd 500 mm

Wavin PVC forlænger er designet til 200 mm tagnedløbsbrønde og har en længde på 500 mm. Forlængeren leveres med muffe og anvendes til at forhøje eller tilpasse tagnedløbsbrønde. Ideel til afløbs- og kloakinstallationer, hvor der er behov for ekstra højde.

Wavin PVC forlænger t/200 mm tagnedløbsbrønd 500 mm koster lige nu 459 kr. En stigning på 2,2 % i forhold til den laveste registrerede pris på 449 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 449 kr (18. juni 2026) og 558 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 459 kr hos LavprisVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin PVC forlænger med muffe til tagnedløbsbrønd 200 x 500 mm
459 kr
+ 499 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Forlnger til tagnedlbsbrnd lngde 500 mm 200 mm
561 kr
+ 39 kr fragt
Total: 600 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PVC forlængerrør til tagnedløbsbrønd, 200x500mm
625 kr
+ 79 kr fragt
Total: 704 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin PVC forlænger t/200 mm tagnedløbsbrønd, 500 mm
625 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.124 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin