Wavin Pro3 PE-RT 20x2,0 mm gulvvarmerør

Wavin Pro3 PE-RT gulvvarmerør 20x2,0 mm er velegnet til gulvvarmesystemer og leveres i en rulle på 480 meter. Røret er fremstillet af en speciel type polyethylen, der giver øget holdbarhed overfor varme. Det har iltspærre udvendigt, er godkendt til et konstant driftstryk på 6 bar og en maksimal driftstemperatur på 70°C. Velegnet til installation i nedstøbte betongulve.

Wavin Pro3 PE-RT 20x2,0 mm gulvvarmerør koster lige nu 10 kr. En stigning på 18,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8 kr. Vores prishistorik bygger på 62 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8 kr (26. juni 2026) og 3.699 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 10 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PE-RT Pro3 gulvvarmerør 20x2,0 mm. 480mtr. Rulle. 3 lags rør
10 kr
+ 79 kr fragt
Total: 89 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
20 Mm Pe-Rt Pro3 Gulvvarme Rør 70° 480 M
3.479 kr
+ 64 kr fragt
Total: 3.543 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin PE-RT Pro3 Gulvvarmerr , 20 x 2,0 mm 480 meter
3.799 kr
+ 99 kr fragt
Total: 3.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
480 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 20 mm
3.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
480 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 20 mm
3.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
480 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 20 mm
4.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin