Wavin Pro3 PE-RT 16x2,0 mm gulvvarmerør

Wavin Pro3 PE-RT 16x2,0 mm gulvvarmerør er velegnet til gulvvarmeinstallationer. Røret leveres i en længde på 240 meter og har en udvendig iltspærre. Det er godkendt til et konstant driftstryk på op til 6 bar og en maksimal driftstemperatur på 70°C. Ideelt til nedstøbning i betongulve, hvor der ønskes en effektiv og holdbar gulvvarmeløsning.

Wavin Pro3 PE-RT 16x2,0 mm gulvvarmerør koster lige nu 1.745 kr. En stigning på 21.311,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 8 kr. Vores prishistorik bygger på 78 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 8 kr (26. juni 2026) og 1.745 kr (01. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.745 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin PE-RT Pro3 Gulvvarmerr , 16 x 2,0 mm 240 meter
1.745 kr
+ 99 kr fragt
Total: 1.844 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
16Mm Wavin Pe-Rt Pro3 Gulvvarmerør 240M
1.764 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.828 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
240 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 16 mm
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
240 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 16 mm
2.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.998 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
240 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 16 mm
2.699 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.198 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin