Wavin Pro3 Gulvvarmerør 16 x 2,0 mm

Wavin Pro3 PE-RT gulvvarmerør med en diameter på 16 mm og en rullelængde på 120 meter er ideelt til installation af effektiv gulvvarme. Røret har iltspærre og tåler op til 70°C og 6 bar, hvilket sikrer holdbarhed og høj ydeevne under forskellige opvarmningsforhold.

Wavin Pro3 Gulvvarmerør 16 x 2,0 mm koster lige nu 922 kr. En stigning på 7.903,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 12 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 12 kr (26. juni 2026) og 922 kr (27. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 922 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin PE-RT Pro3 Gulvvarmerr , 16 x 2,0 mm 120 meter
922 kr
+ 65 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
16Mm Wavin Pe-Rt Pro3 Gulvvarmerør 120M
922 kr
+ 64 kr fragt
Total: 986 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
16 mm Wavin gulvvarmerør PRO3 PE-RT 6B/70° 120 mtr.
1.079 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
120 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 16 mm
1.399 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.898 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
120 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 16 mm
1.447 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.946 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
120 meter Wavin Pro3 pex rør til gulvvarme, 16 mm
1.680 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.179 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Ventilation