Wavin Plast Låg m/håndtag og gummiring 315 mm

Wavin Plast Låg med håndtag og gummiring er designet til 315 mm opføringsrør. Låget har et praktisk håndtag, der gør det nemt at løfte, og leveres med en tætningsring, som sikrer en tæt samling mellem låg og opføringsrør. Bemærk, at låget ikke er beregnet til trafikbelastning. Ideelt til brug ved dræn- og kloakinstallationer, hvor en tæt og let håndterbar lukning ønskes.

Wavin Plast Låg m/håndtag og gummiring 315 mm koster lige nu 722 kr. En stigning på 14,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 629 kr. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 629 kr (18. juni 2026) og 722 kr (07. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 722 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin 315 mm lg med hndtag og gummiring til opfringsrr
722 kr
+ 39 kr fragt
Total: 761 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin låg med håndtag, 315mm
908 kr
+ 79 kr fragt
Total: 987 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin låg med håndtag og gummiring til 315 mm opføringsrør
919 kr
+ 39 kr fragt
Total: 958 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Plast Låg m/håndtag og gummiring til 315 mm opføringsrør
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin plastlåg med håndtag og gummiring til opføringsrør, 315 mm
1.299 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.338 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin