Wavin PE-RT Pro3 Gulvvarmerør

Wavin PE-RT Pro3-gulvvarmerøret er ideelt til effektiv og pålidelig gulvvarmeinstallation. Med tre-lags konstruktion og iltspærre sikrer det optimal holdbarhed. Velegnet til temperaturer op til 70°C og tryk på 6 bar, perfekt til både private og kommercielle bygninger.

Wavin PE-RT Pro3 Gulvvarmerør koster lige nu 13 kr. En stigning på 25,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 10 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 10 kr (16. april 2026) og 13 kr (08. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 13 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PE-RT Soft gulvvarmerør 20 mm. 120 mtr. rulle. 3 lags rør
13 kr
+ 79 kr fragt
Total: 92 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
20 mm Wavin Soft PE-RT 3-lags gulvvarmerør 120 mtr.
974 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.023 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin PE-RT Soft Gulvvarmerr , 20 x 2,0 mm 120 meter
1.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
120 meter Wavin Soft PE-RT 3-lags gulvvarmerør, 20 mm
1.199 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.698 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
20Mm Pe-Rt Soft Gulvvarme Rør 70°C- 120M
1.200 kr
+ 64 kr fragt
Total: 1.264 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
120 meter Wavin Soft PE-RT 3-lags gulvvarmerør, 20 mm
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
120 meter Wavin Soft PE-RT 3-lags gulvvarmerør, 20 mm
1.299 kr
+ 499 kr fragt
Total: 1.798 kr
På lager
Leveringstid: 15-20 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: God Pris