Wavin PE-RT gulvvarmerør 20 x 2,0 mm 600 meter

Bedste pris
Stabil pris
13kr
6.099 krSPAR 100%
hos vvsfittings.dk
På lagerLaveste

Wavin PE-RT gulvvarmerør 20 x 2,0 mm på 600 meter er velegnet til gulvvarmeinstallationer, især i nedstøbte betongulve. Røret har iltspærre udvendigt, hvilket beskytter mod iltdiffusion. Det er godkendt til et konstant driftstryk på 6 bar og en maksimal driftstemperatur på 70°C. Minimal bøjningsradius er 100 mm, og godstykkelsen er 2 mm. Diffusionstop og SDR-værdi på 8 sikrer holdbarhed.

Wavin PE-RT gulvvarmerør 20 x 2,0 mm 600 meter koster lige nu 13 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 13 kr (09. maj 2026) og 13 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 13 kr hos vvsfittings.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin PE-RT Soft gulvvarmerør 20 mm. 600 mtr. rulle. 3 lags rør
13 kr
+ 79 kr fragt
Total: 92 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
600 meter Wavin PE-RT pex rør til gulvvarme, 20 mm
4.999 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.498 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin PE-RT Soft Gulvvarmerr , 20 x 2,0 mm 600 meter
5.216 kr
+ 99 kr fragt
Total: 5.315 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
600 meter Wavin PE-RT pex rør til gulvvarme, 20 mm
5.499 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.998 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
20Mm Pe-Rt Soft Gulvvarme Rør 70°C 600M
5.872 kr
+ 64 kr fragt
Total: 5.936 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
600 meter Wavin PE-RT pex rør til gulvvarme, 20 mm
6.099 kr
+ 499 kr fragt
Total: 6.598 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin