Wavin Midishunt

Wavin Midishunt er perfekt til styring af fremløbstemperaturen i mindre gulvvarmeanlæg. Den kan dække områder op til 110 m² med en kredslængde på maks. 120 meter, og leveres standard med tilslutninger for frem og retur.

Wavin Midishunt koster lige nu 4.699 kr. En stigning på 8,8 % i forhold til den laveste registrerede pris på 4.319 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 4.319 kr (09. april 2026) og 4.699 kr (16. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 4.699 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 8 kredse
4.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Minishunt Grundfos pumpe og fordelerrr, 8 kredse til 200 m
4.699 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.738 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 8 kredse
4.849 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.888 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 8 kredse
4.879 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.918 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wavin Midishunt 8,Isol,Upm3Hy 15-70 Pump
5.051 kr
+ 39 kr fragt
Total: 5.090 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Midishunt 8 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
6.051 kr
+ 79 kr fragt
Total: 6.130 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 6.8%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Pumper til husholdningsapparater