Wavin Midishunt

Wavin Midishunt er designet til effektiv styring af fremløbstemperaturen i mindre gulvvarmeanlæg. Den kan dække arealer op til 110 m² med en kredslængde på max. 120 meter ved brug af Ø20 mm rør. Leveres som standard med tilslutninger for frem og retur fra venstre.

Wavin Midishunt koster lige nu 3.899 kr. En stigning på 0,5 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.878 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.878 kr (25. marts 2026) og 4.199 kr (24. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.899 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 6 kredse
3.899 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.398 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 6 kredse
4.069 kr
+ 499 kr fragt
Total: 4.568 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Minishunt Grundfos pumpe og fordelerrr, 6 kredse til 150 m
4.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 6 kredse
4.505 kr
+ 499 kr fragt
Total: 5.004 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wavin Midishunt 6,Isol,Upm3Hy 15-70 Pump
4.517 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.556 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Midishunt 6 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
5.385 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.464 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Ventilation