Wavin Midishunt

Wavin Midishunt er ideel til styring af fremløbstemperaturen i mindre gulvvarmeanlæg. Den kan dække op til 110 m² og en kredslængde på maksimalt 120 meter med Ø20 mm rør. Den leveres med standard tilslutninger for frem og retur.

Wavin Midishunt koster lige nu 3.899 kr. En stigning på 11,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.499 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.499 kr (30. maj 2026) og 3.949 kr (14. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.899 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 5 kredse
3.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 5 kredse
3.949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.988 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 5 kredse
4.089 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Minishunt Grundfos pumpe og fordelerrr, 5 kredse til 125 m
4.089 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.128 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wavin Midishunt 5,Isol,Upm3Hy 15-70 Pump
4.249 kr
+ 39 kr fragt
Total: 4.288 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Midishunt 5 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
5.091 kr
+ 79 kr fragt
Total: 5.170 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 1.3%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Pumper til husholdningsapparater