Wavin Midishunt

Wavin Midishunt er designet til effektiv styring af fremløbstemperaturen i mindre gulvvarmeanlæg. Den kan dække op til 110 m², ideel til boliger med gulvvarme. Leveres som standard med tilslutninger fra venstre side, og understøtter kredslængder op til 120 meter.

Wavin Midishunt koster lige nu 3.399 kr. En stigning på 4,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.249 kr (15. april 2026) og 3.399 kr (30. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.399 kr hos CompletVVS.

Sammenlign priser

Bedste pris
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 4 kredse
3.399 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.438 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 4 kredse
3.569 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.608 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 4 kredse
3.629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Minishunt Grundfos pumpe og fordelerrr, 4 kredse til 100 m
3.629 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.668 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wavin Midishunt 4,Isol,Upm3Hy 15-70 Pump
3.866 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.905 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Midishunt 4 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
4.631 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.710 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Ventilation