Wavin Midishunt

Wavin Midishunt er ideel til at styre fremløbstemperaturen i mindre gulvvarmeanlæg. Den kan dække op til 110 m² ved en kredslængde på maksimalt 120 meter. Shunten kommer med tilslutninger for frem og retur fra venstre som standard.

Wavin Midishunt koster lige nu 3.418 kr. En stigning på 3,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 3.299 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 3.299 kr (15. april 2026) og 3.499 kr (03. juli 2026).

Den billigste pris lige nu er 3.418 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Wavin Minishunt Grundfos pumpe og fordelerrr, 3 kredse til 75 m
3.418 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.457 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 3 kredse
3.499 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.538 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 3 kredse
3.589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Billigelogvvs.dk favicon
Billigelogvvs.dk
Wavin Midishunt 3,Isol,Upm3Hy 15-70 Pump
3.714 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.753 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin Midishunt gulvarmeshunt, 3 kredse
3.899 kr
+ 39 kr fragt
Total: 3.938 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin Midishunt 3 kredse. Isoleret med Grundfos pumpe
4.450 kr
+ 79 kr fragt
Total: 4.529 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Faldet 2.3%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Pumper til husholdningsapparater