Wavin Central tagnedløbsbrønd PVC

Wavin Central tagnedløbsbrønd er ideel til effektiv håndtering af regnvand fra tagrender. Den robuste konstruktion i PVC med vandlås sikrer optimal grovsortering af blade og skidt, mens tre tilløb og et udløb på 110 mm gør installationen fleksibel. Med en kapacitet på 35 liter er den velegnet til de fleste boliger.

Wavin Central tagnedløbsbrønd PVC koster lige nu 1.744 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.699 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.699 kr (30. maj 2026) og 1.744 kr (30. marts 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.744 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Central tagnedlbsbrnd m. vandls 315 mm, 35 liter Wavin
1.744 kr
+ 89 kr fragt
Total: 1.833 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Wavin central tagnedløbsbrønd PVC mm m/vandlås, 35 liter, 315x110
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Wavin Central PVC tagnedløbsbrønd med vandlås 315 x 110 mm 35 liter
1.799 kr
+ 499 kr fragt
Total: 2.298 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Wavin central tagnedløbsbrønd 315/110x1750mm, med vandlås, 35 ltr. sandfang
2.499 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.578 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Wavin central tagnedløbsbrønd PVC mm m/vandlås, 35 liter, 315x110
2.695 kr
+ 499 kr fragt
Total: 3.194 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 2.6%

Specifikationer

Mærke: Wavin
Kategori: Afløb