Wahoo TICKR Fit

4.5 (1 anmeldelse)
Wahoo TICKR Fit
Bedste pris
Faldet 5.2%
437kr
649 krSPAR 33%
hos Proshop.dk
På lagerLaveste

Wahoo TICKR Fit er en komfortabel pulsmåler til armen, der leverer præcise data om din puls og kalorieforbrænding. Med Bluetooth og ANT+ kan den nemt parres med diverse enheder som smartphones og cykelcomputere, hvilket gør den ideel til sportsentusiaster, der ønsker nøjagtig træningsdata uden ubehaget ved et brystbælte.

Wahoo TICKR Fit koster lige nu 437 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 6,0 % lavere end den højeste registrerede pris på 465 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 437 kr (12. april 2026) og 465 kr (30. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 437 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wahoo Fitness TICKR Fit
437 kr
+ 39 kr fragt
Total: 476 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Wahoo TICKR Fit Hjertefrekvenssensor Sort
452 kr
Total: 452 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wahoo TICKR Fit Hjertefrekvenssensor Sort
579 kr
+ fri fragt
Total: 579 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dania Bikes favicon
Dania Bikes
Wahoo TICKR Fit Heart Rate Monitor
588 kr
+ fri fragt
Total: 588 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 hverdage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Wahoo TICKR FIT Puls armbånd
608 kr
+ fri fragt
Total: 608 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Wahoo TICKR Fit pulsmåler
649 kr
+ 39 kr fragt
Total: 688 kr
På lager
Køb nu

Prishistorik

Faldet 5.2%

Specifikationer

Mærke: Wahoo
Kategori: Fosterhjertelydsmålere