Wahoo ELEMNT BOLT 3

4.4 (1 anmeldelse)

Wahoo ELEMNT BOLT 3 er en kompakt og aerodynamisk cykelcomputer designet til fart og præcision. Den har en 2,3" farveskærm, der sikrer let aflæsning under alle forhold. Med intuitiv navigation og hurtig opsætning passer den perfekt til både træning og konkurrencer, og integreres problemfrit med Wahoo-økosystemet.

Wahoo ELEMNT BOLT 3 koster lige nu 2.166 kr. En stigning på 1,0 % i forhold til den laveste registrerede pris på 2.145 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.145 kr (13. maj 2026) og 2.245 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.166 kr hos CompuMail DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Wahoo ELEMNT BOLT GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS navigator 2.3"
2.166 kr
Total: 2.166 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Cykelpartner.dk favicon
Cykelpartner.dk
Wahoo ELEMNT BOLT v3 Cykelcomputer med GPS
2.248 kr
+ fri fragt
Total: 2.248 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
Cykelexperten.dk favicon
Cykelexperten.dk
Wahoo ELEMNT BOLT 3 GPS Cycling Computer
2.344 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.383 kr
På lager
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wahoo ELEMNT BOLT GPS/GLONASS/Galileo/Beidou/QZSS navigator 2.3
2.359 kr
+ fri fragt
Total: 2.359 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Leadout Cycling favicon
Leadout Cycling
Wahoo ELEMNT BOLT 3 GPS Cykelcomputer
2.499 kr
+ fri fragt
Total: 2.499 kr
På lager
Leveringstid: 1-4 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wahoo
Kategori: Cykelcomputere