Wahl Elite Pro Hårklipper

4.5 (382 anmeldelser)

Wahl Elite Pro Hårklipperen er udstyret med en ekstra kraftig vibrationsmotor og selvslibende karbon præcisionsskær for en effektiv klipning. Med mulighed for justering af klippelængden fra 1 til 3 mm, får du præcis den stil, du ønsker. Ideel til både professionel og hjemmeanvendelse.

Wahl Elite Pro Hårklipper koster lige nu 599 kr. En stigning på 15,4 % i forhold til den laveste registrerede pris på 519 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 519 kr (17. april 2026) og 601 kr (21. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 599 kr hos Made4men Danmark.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Made4men Danmark favicon
Made4men Danmark
Wahl Hårklipper Elite Pro
599 kr
+ fri fragt
Total: 599 kr
På lager
Leveringstid: 1 dag
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wahl Hårtrimmer Elite Pro Black
601 kr
+ 39 kr fragt
Total: 640 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Teknikproffset DK favicon
Teknikproffset DK
Wahl ELITE PRO Frisörklippare
787 kr
Total: 787 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Gucca.dk favicon
Gucca.dk
Wahl Elite Pro Hårklipper Sæt
840 kr
+ 40 kr fragt
Total: 880 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
InkClub DK favicon
InkClub DK
Wahl Wahl Hårklipper Elite Pro Frisør 5996415034295 Modsvarer: N/A
889 kr
Total: 889 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dealicious Danmark favicon
Dealicious Danmark
Wahl Hårklipper Elite Pro
899 kr
+ fri fragt
Total: 899 kr
På lager
Leveringstid: 1-5 dage
Køb nu
Estore DK favicon
Estore DK
Hårklipper ELITE PRO 20106-0460
1.059 kr
Total: 1.059 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Steget 15.4%

Specifikationer

Mærke: Wahl
Kategori: Barbering og personlig pleje
afdeling: Mænd
farve: Black, Stainless Steel, White
funktioner: Sæt
sætstørrelse: 21 stk.