Wagner Control Pro 250 M

4.6 (393 anmeldelser)
Wagner Control Pro 250 M
Bedste pris
Stabil pris
85kr
9.678 krSPAR 99%
hos Homeshop DK
På lagerFri fragtLaveste

Wagner Control Pro 250 M er en kraftfuld, kompakt airless malersprøjte, ideel til både erfarne brugere og professionelle. Med en effekt på 550W og 9 meter slange giver den dig muligheden for at dække store områder med præcision og kontrol, hvilket gør den perfekt til både husholdnings- og kommercielle malerprojekter.

Wagner Control Pro 250 M koster lige nu 85 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 85 kr (02. april 2026) og 85 kr (02. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 85 kr hos Homeshop DK.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
WAGNER Airless Sprayer Control Pro 250 M 2119412
85 kr
+ fri fragt
Total: 85 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wagner Pro 250 M Airless
3.288 kr
+ fri fragt
Total: 3.288 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Mal og Spar favicon
Mal og Spar
Wagner Pro 250 M Malersprøjteanlæg M/ 9mtr Slange
3.389 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.468 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 hverdage
Køb nu
Boligcenter.dk favicon
Boligcenter.dk
Malersprøjte Wagner Control Pro 550 W, 110 bar, 25 l
4.599 kr
+ 69 kr fragt
Total: 4.668 kr
På lager
Leveringstid: 5-8 Hverdage
Køb nu
Globaltools.dk favicon
Globaltools.dk
WAGNER Airless Sprayer Control Pro 250 M
9.678 kr
+ 49 kr fragt
Total: 9.727 kr
På lager
Leveringstid: 2-11 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wagner
Kategori: Maleværktøj tilbehør
type: Uden luft