Wacom Intuos Small

4.7 (9 anmeldelser)

Wacom Intuos Small er en kompakt tegneplade designet til både begyndere og professionelle. Med 4096 trykniveauer og en ergonomisk, batterifri pen tilbyder den en naturlig overgang fra traditionelle værktøjer til digital kunst. Tegnepladen kan tilsluttes trådløst via Bluetooth og passer både til Windows og Mac.

Wacom Intuos Small koster lige nu 383 kr. En stigning på 4,1 % i forhold til den laveste registrerede pris på 368 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 368 kr (28. maj 2026) og 384 kr (01. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 383 kr hos Proshop.dk.

Anmeldelser

Sammenlign priser

Bedste pris
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Wacom Intuos Creative Pen Small
383 kr
+ 39 kr fragt
Total: 422 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
CompuMail DK favicon
CompuMail DK
Wacom Intuos Creative Pen Small Sort
384 kr
Total: 384 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Wacom Intuos Creative Pen Small Sort
489 kr
+ 39 kr fragt
Total: 528 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Komplett DK favicon
Komplett DK
Wacom Intuos Small Tegneplade
500 kr
Total: 500 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Wacom Intuos S tegneplade 152x95 mm
549 kr
Total: 549 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wacom Intuos Pen Tablet Small
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Wacom Intuos Pen Tablet Small
649 kr
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Wacom
Kategori: Grafiktablets