Vortex 155 BWO-Z-OT

Vortex 155 BWO-Z-OT er en cirkulationspumpe designet til brugsvandsinstallationer i enfamiliehuse. Udstyret med et 24-timers ur, kan pumpen indstilles ned til 30 minutters intervaller, og den tilbyder både konstant slukning og drift. Fremstillet med komponenter i messing eller rustfrit stål, sikrer den holdbarhed og effektiv drift med en maksimal vandtemperatur på 95°C og et maksimum driftstryk på 10 bar.

Vortex 155 BWO-Z-OT koster lige nu 2.554 kr. Stort set på niveau med den laveste registrerede pris på 2.553 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 2.553 kr (30. marts 2026) og 2.554 kr (09. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 2.554 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Pumpe vortex 155 BWO-Z-OT 1/2" MF/døgnur
2.554 kr
+ fri fragt
Total: 2.554 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vortex 155 BWO-Z-OT Cirkulationspumpe med Dgnur, 1/2"
2.563 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.602 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Vortex 155 BWO-Z-OT med ½ muff
2.699 kr
+ 70 kr fragt
Total: 2.769 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Vortex 155 BWO-Z-OT med 1/2 muffe
3.118 kr
+ 79 kr fragt
Total: 3.197 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Roth
Kategori: Pumper til husholdningsapparater