Vortex 155 BWO-OT

Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel er designet til brug i cirkulation af varmt brugsvand. Den har ingen termostatfunktion og erstatter den tidligere model Vortex 152 BW-OT. Ideel til VVS-installationer, hvor præcise justeringer af vandtemperaturen ikke er nødvendige.

Vortex 155 BWO-OT koster lige nu 1.589 kr. En stigning på 2,6 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.548 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.548 kr (14. juni 2026) og 1.599 kr (12. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.589 kr hos WATTOO.DK.

Sammenlign priser

Bedste pris
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vortex 155 BWO-OT overdel
1.589 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.628 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Overdel vortex 155 BWO-OT
1.599 kr
+ fri fragt
Total: 1.599 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand
1.799 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.838 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel, ingen termostatfunktion
2.093 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.172 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
VVS.dk favicon
VVS.dk
ROTH Vortex 155 BWO-OT Pumpeoverdel u/Termostat
2.151 kr
+ 49 kr fragt
Total: 2.200 kr
På lager
Leveringstid: 1-3 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Vortex 155 BWO-OT pumpeoverdel uden termostatfunktion, brugsvand
2.199 kr
+ 39 kr fragt
Total: 2.238 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vortex
Kategori: Termostater