Vortex 155 BWO-OT

Bedste pris
Stabil pris
1.765kr
2.499 krSPAR 29%
hos Proshop.dk
På lagerFri fragtLaveste

Vortex 155 BWO-OT er en cirkulationspumpe uden termostatfunktion, udviklet til cirkulation på det varme brugsvand i enfamiliehuse. Pumpen kører konstant og har 1/2" indvendigt gevind. Kontraventil og afspærringsventil skal tilkøbes separat. Modellen erstatter Vortex 152 BWZ-OT.

Vortex 155 BWO-OT koster lige nu 1.765 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 61 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.765 kr (09. maj 2026) og 1.765 kr (09. maj 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.765 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Roth Pumpe vortex 155 BWO-OT 1/2" MF
1.765 kr
+ fri fragt
Total: 1.765 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vortex 155 BWO-OT, 1/2MF Cirkulationspumpe
1.806 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.845 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand
1.899 kr
+ 70 kr fragt
Total: 1.969 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Vortex 155 BWO-OT med 1/2 muffe
2.140 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.219 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Vortex cirkulationspumpe 155 BWO-OT, uden termostat, brugsvand
2.499 kr
+ 70 kr fragt
Total: 2.569 kr
På lager
Leveringstid: 7 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vortex
Kategori: Pumper til husholdningsapparater