Vola VR3277K Termostat Ventil

Vola VR3277K termostat ventil er designet til integrering i serie 3000 termostater. Dette servicesæt indeholder alt nødvendigt for vedligeholdelse, inklusive termostatelement og kartusche.

Vola VR3277K Termostat Ventil koster lige nu 1.046 kr. En stigning på 3,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 1.013 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.013 kr (18. juni 2026) og 1.046 kr (18. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.046 kr hos Proshop.dk.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vola vr3277k servicesæt til termostat
1.046 kr
+ fri fragt
Total: 1.046 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
WATTOO.DK favicon
WATTOO.DK
Vola servicest, termostat & kartusche, VR3277K
1.046 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.085 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
LavprisVVS favicon
LavprisVVS
Vola servicesæt med termostat og kartusche
1.099 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.138 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
BilligVVS DK favicon
BilligVVS DK
Vola VR23/3269/77 termostat ventil
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
CompletVVS favicon
CompletVVS
Vola Termostat ventil VR3277K
1.599 kr
+ 39 kr fragt
Total: 1.638 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
vvsfittings.dk favicon
vvsfittings.dk
Vola servicesæt til termost VR3277K
1.930 kr
+ 79 kr fragt
Total: 2.009 kr
På lager
Leveringstid: 1 - 2 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Steget 3.3%

Specifikationer

Mærke: Vola
Kategori: Rørventiler