Vogels TVM 3245 Fuldt bevægeligt tv-vægbeslag

Vogels TVM 3245 er et fuldt bevægeligt tv-vægbeslag, der passer til fladskærme fra 19" til 43" og op til 15 kg. Beslaget giver mulighed for 180° drejning og -10°/+10° tilt, så du kan opnå optimal visningskomfort fra alle vinkler. OneFinger™-bevægelsen gør det nemt at justere tv’et med et let tryk, og konstruktionen er TÜV-certificeret for ekstra sikkerhed. Kabelclips medfølger for en organiseret opsætning.

Vogels TVM 3245 Fuldt bevægeligt tv-vægbeslag koster lige nu 739 kr. En stigning på 7,3 % i forhold til den laveste registrerede pris på 689 kr. Vores prishistorik bygger på 67 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 689 kr (11. juni 2026) og 749 kr (25. juni 2026).

Den billigste pris lige nu er 739 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels Comfort TVM 3245 Full-Motion+
739 kr
+ fri fragt
Total: 739 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Vogels Comfort TVM 3245 19-43"
749 kr
Total: 749 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Butik24 DK favicon
Butik24 DK
Vogels TVM 3245 Fuldt bevægeligt tv-vægbeslag (sort)
890 kr
Total: 890 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels Comfort TVM 3245 mounting kit full-motion for flat panel
949 kr
+ 39 kr fragt
Total: 988 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Tvm 3245 Comfort Wall Mount Motion+ 19-43 tommer 15kg Black
1.744 kr
Total: 1.744 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel's