Vogel's TMS 1030

4.4 (55 anmeldelser)
Vogel's TMS 1030
Bedste pris
Stabil pris
549kr
770 krSPAR 29%
hos Av-Cables DK
På lagerFri fragtLaveste

Oplev maksimal fleksibilitet med Vogel's TMS 1030 tablet-vægbeslag. Designet til tablets mellem 7 og 13 tommer, kan denne elegante holder vippes og roteres 360°, hvilket sikrer optimal synsvinkel. Med bløde gummiklemmer beskytter den din enhed, mens den forlænges fra 44 til 200 mm fra væggen. Perfekt til køkkenet, stuen eller kontoret.

Vogel's TMS 1030 koster lige nu 549 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 549 kr (08. april 2026) og 549 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 549 kr hos Av-Cables DK.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Av-Cables DK favicon
Av-Cables DK
Vogels Tablet Flex Vægbeslag til tablet 7-13"
549 kr
Total: 549 kr
Udsolgt
Leveringstid: 5-10 dage
Køb nu
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels TMS 1030 Tablet Flex Pack
649 kr
+ fri fragt
Total: 649 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels TMS 1030 Flex-pakke til tablets 7-13"
717 kr
+ 39 kr fragt
Total: 756 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Vogels TMS 1030 Flex-pakke UDG.
770 kr
+ 49 kr fragt
Total: 819 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel's
Kategori: Stativer og standere til tablets
funktioner: With Wall Mount