Vogel's Sound 3305

4.2 (25 anmeldelser)
Vogel's Sound 3305
Bedste pris
Stabil pris
1.029kr
1.690 krSPAR 39%
hos Ultrashop
På lagerFri fragtLaveste

Vogel's Sound 3305 er en elegant højttalerfod, der nemt integrerer store højttalere som Sonos Play:5 og Denon HEOS i din boligindretning. Med sin solide konstruktion og 75 cm højde sikrer den optimal lydgengivelse og æstetik i hjemmet.

Vogel's Sound 3305 koster lige nu 1.029 kr. Den laveste pris, der nogensinde er registreret - ca. 17,6 % lavere end den højeste registrerede pris på 1.249 kr. Vores prishistorik bygger på 101 prisobservationer, hvor prisen har bevæget sig mellem 1.029 kr (01. juli 2026) og 1.249 kr (08. april 2026).

Den billigste pris lige nu er 1.029 kr hos Ultrashop.

Sammenlign priser

Bedste pris inkl. fragt
Ultrashop favicon
Ultrashop
Vogels SOUND 3305 Universal L
1.029 kr
+ fri fragt
Total: 1.029 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Homeshop DK favicon
Homeshop DK
Vogels SOUND 3305 Universel højttalerfod, sort Højttalerfod
1.249 kr
+ 49 kr fragt
Total: 1.298 kr
På lager
Leveringstid: 2-5 hverdage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Sound 3305 Universal Floor Stand
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Dustin DK favicon
Dustin DK
Vogel´s Sound 3305 Universal Floor Stand
1.369 kr
Total: 1.369 kr
På lager
Leveringstid: 1-2 dage
Køb nu
Proshop.dk favicon
Proshop.dk
Vogels Sound 3305 Maks 6.5 kg Maks størrelse
1.690 kr
+ fri fragt
Total: 1.690 kr
På lager
Leveringstid: 2-12 hverdage
Køb nu

Prishistorik

Stabil pris

Specifikationer

Mærke: Vogel´s
Kategori: Højttalerstativer
installation: Stativ